7.11.2011

Stay Away

Piękne ciepłe dni upiększa okropny deszcz. Dziękujmy Bogu, że mamy przyjaciół, którym deszcz nie przeszkadza. Potrafię całe dni spędzić jeżdżąc na rowerze. Spodobało mi się ;D Ale najbardziej zapamiętam spędzoną noc z Zuzią, która ostatnio u mnie spała. Noc przesiedziana na balkonie, cudowny wschód słońca, moje próby zejścia z balkonu na dwór (pierwsze piętro), skakanie na trampolinie o 4 rano i w końcu położenie się spać na balkonie wśród koców i laptopa z filmami. Tak, czuję wakacje.
Wczoraj zaczęłam oglądać film "Burleska" z Christiną Aguilerą i Cher w roli głównej. Oglądaliście? Jak wrażenia? Ja zasnęłam na samym środku. Dzisiejsza nuda jest tak straszliwa, że zaczęłam się ubieram i rozbierać w poszukiwaniu czegoś fajnego. Na pierwszym zdjęciu znajdują się moje DIY shorty ;D
Na drugim zresztą chyba też. Założyłam do nich bluzkę z H&M, na której jest pacyfka we wzorzyste kwiaty. Bardzo lubię tą bluzkę, ale kupiłam ją w Galerii Bałtyckiej, w której H&M ma strasznie inną rozmiarówkę. Bluzka jest rozmiaru 34 a wygląda na 38. Szkoda, że nie przymierzyłam jej w sklepie ;D
Na następnych zdjęciach mam na sobie sukienkę w kwiaty, którą bardzo lubię. Dostałam ją od mamy, która kupiła ją chyba w sh. Pokazuję wam też moje buty, które są po prostu straszne. Pochodzą z Deichmanna z działu dla dzieci. Jest to rozmiar 36. Ale jak widać moja noga po prostu w nich umiera. Więcej niż 2 godziny nie dam rady przechodzić w tych sandałach. Na następnym zdjęciu jest mleko ;D więc nie ma co więcej pisać. Potem zdjęcie z serii "takie tam o 4 rano". Piękny wschód słońca i wygrzebane moje zdjęcie.
Niedługo następna taka noc, ale z większą ekipą. Chcielibyście żebym pokazała wam swój pokój? Za pomocą videobloga, albo zdjęć. Myślę o nakręceniu videobloga, ale kompletnie nie wiem o czym. Najsławniejszym tematem jest chyba pokazywanie swojej szafy. Co o tym myślicie? Jednakże moja szafa jest mała i utrzymana w "artystycznym" nieładzie ;D a reszta ubrań wisi na wieszaku do kurtek i bluz.
Czekam na wasze opinie co do videobloga :)


Beautiful warm days beautifies terrible rain. Let us thank God that we have friends who do not mind the rain. I can spend a whole day cycling. I liked it: D But most will remember from the night spent Zuzia, who recently slept with me. Night sat on the balcony, wonderful sunrise, my attempts to descend from the balcony of the mansion (first floor), jumping on a trampoline at 4 am and finally lie down to sleep on the balcony among the blankets and a laptop with movies. Yes, I feel the holiday.Yesterday I started to watch the movie "Burlesque," with Christina Aguilera and Cher in the lead role. Watched? How do I feel? I fell asleep in the middle. Today's boredom is so terrible, that I began to dress and undress in search of something cool. On the first picture are my DIY shorty: DIn second was probably too. I set them a blouse from H & M, which is pacyfka in patterned flowers. I really like this shirt, but I bought it in the Baltic Gallery, in which H & M is terribly different sizes. Shirt is size 34 and looks on the 38th I wish I had I tried it in the shop: DOn the next pictures I'm wearing a dress with flowers, which I like very much. I got it from mom, who probably bought it in sh. Also show you my shoes, which are simply terrible. Deichmann come from the department for children. It is the size of the 36thBut as you can see my leg just die in them. More than 2 hours I will not give advice to pass in those sandals. The next picture is the milk; D so there is nothing more to write. Then the image of a series of "stuff at 4 am." Beautiful sunrise and dug out my photo.Soon this next night, but with a larger crew. I showed you would like your room? Using Videoblog or photos. I think about shooting Videoblog, but totally do not know what.The most famous is probably the theme of showing your wardrobe. What do you think? However, my wardrobe is small and kept in the "artistic" disorder D and the rest of the clothes hanging on a hanger for jackets and sweatshirts.Waiting for your opinions as to Videoblog:)
1 komentarz:

  1. Neat post and love all the outfits!

    Thanks for your lovely comments
    My Lyfe ; My Story

    OdpowiedzUsuń