7.15.2011

Machu Picchu


Przypuszczam, że w następnym tygodniu wyjadę. Na około tydzień. Nie wyjeżdżam z Polski więc mogę nawet przyrzec, że będę wchodziła na bloga, ale nie będę pisać postów. Wyjeżdżam do Łeby. Miałam wyruszyć do Rowów, Białogóry, Ustki a potem w głowie siedziało nam Mielno. Ostatecznie wygrała Łeba. 
Byliście w Łebie? Jak wrażenia? Kupiłam sobie ostatnio bluzę z Reserved. Nie jest piękna, ale potrzebowałam takiej bluzy. Jest to moja chyba trzecia w szafie. Uwierzcie mi bywają takie chwile kiedy nic nie zastąpi przydatnej bluzy. W następnym poście zamieszczę w niej zdjęcie ;)
Być może następny post będzie przepełniony zdjęciami Łebowskiej plaży, jedynymi ruchomymi wydmami w Europie i Łebską pustynią. Mam zamiar trochę poszaleć ze zdjęciami, rok temu aparat nie wzbudzał u mnie żadnych uczuć, na chwilę obecną wzbudza masę pozytywnych uczuć. 
Na jednym ze zdjęć, mam na sobie sukienkę z H&M, która posłużyła mi za bluzkę. Założyłam do tego spódniczkę, która jest zdobyczą mojej mamy w sh. Nie podoba mi się, ale nie chcę robić jej przykrości i cisnąc ją w najdalszy kąt szafy. Nie wiem czemu te zdjęcie kojarzy mi się z baletnicą ;D
Na trzecim zdjęciu mam tą samą sukienkę, ale pod pierwotną postacią. Muszę powiedzieć, że jest na dla mnie zagadką. Nie wiem co mam z nią zrobić. Totalnie nie pasuje do mojej figury, ale jest bardzo zwiewna i wygodna. Nie pasuje mi do żadnych ubrań, dlatego strasznie uważam do czego ją noszę, mimo tego, że jest zwykłą czarną sukienką. 
Następne zdjęcie przedstawia moją siostrę, w lekkim nieogarnięciu :D oraz mnie i Zuzannę B. Zdjęcia przeplatają fotografie nieba. Nawiedziła mnie jakaś faza na zdjęcia nieba, nie wiem o co chodzi, ale podoba mi się to ;D
Nie pisaliście nic o videoblogu, więc wrócę do tego tematu po przyjeździe znad morza.I suppose next week I leave. For about a week. Do not leave for the Polish so I can not even promise that I entered the blog, but I will not write posts. I'm going to Leba. I had to embark Trencher, Białogóry, Ustka and then sat us in the head Mielno.Eventually won the Leba.
You were in Leba? How do I feel? I bought a sweatshirt from last Reserved. It is notbeautiful, but I needed the shirts. This is probably my third in the closet. Believe me, such moments are often when there is no substitute useful sweatshirts. In the next postwill put in a picture;)
Perhaps the next post will be filled with photographs Lebowski beach, only shifting sand dunes in Europe and Łebska desert. I'm going to revel a bit with pictures, a year ago the camera does not arouse any feelings for me, for the moment arousesfeelings of positive mass.
On one of the pictures, I'm wearing a dress from H & M, which served me for a blouse. I founded to skirt that is prey to my mother in sh. I do not like, but do not want to hurt her and squeezing it in the farthest corner of the cabinet. I do not know why this picture reminds me of a ballerina; D
On the third picture I have the same dress, but its original character. I must say that itis a mystery to me. I do not know what to do with it. Totally does not fit my figure, but it is very airy and comfortable. I do not fit into any clothes, so I feel awful for what I wearit, even though it is a simple black dress.
The next picture shows my sister, in light nieogarnięciu: D and me and Susan B.photos interspersed photographs of the sky. Hit me some phase of the pictures of the sky, I do not know what's going on, but I like it: D
There have written anything about videoblogu, so I will return to this theme when you arrive from the sea.


6 komentarzy:

 1. Ciekawa sukienka, co z nią zrobiłaś? Wydaje mi się, że w oryginale była dłuższa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm sukienka sięga mi do łydek. Nie jest to dobra długośc dla mnie, więc ściągnęłam ją lekko po bokach zostawiając z tyłu trochę materiału i zrobiłam supełki ;) Tak ogólnie nic z nią nie robiłam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Efekt nawet fajny. Kiedy ją kupywałaś?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam pojęcia. Na szkolnej wycieczce na końcu czerwca w Centrum Alfa w Olsztynie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. moją maxi dress kupiłam w... second-hand'zie :))

  OdpowiedzUsuń
 6. The skirt is fabulous, have a good trip! :)


  xoxo,
  Addie
  The Cat Hag

  OdpowiedzUsuń