6.27.2011

I hope you don't mind


(H&M sweater ; Bershka T-shirt ; DIY shorts ; H&M bag ; Converse Shoes ; H&M necklace ; Jelly clock ; Bracelets- souvenir from seaside)

Chcę na plażę! Dobija mnie siedzenie w domu. Przepraszam za takie zdjęcia. Stanie przed lustrem i fotografowanie samej siebie nie jest za bardzo kreatywnym sposobem pokazania outfitu. 
Ale poczekajmy trochę, bo na razie jestem strasznie leniwa i nie przesiaduje całe dni przed komputerem. To straszne, no ale cóż. Może niedługo wyjadę gdzieś w końcu. Wróciłam z zakupów z mamą. Zakupy z mamą oznaczają  zawrót głowy. Godzinę przesiedziałam w rossmanie. W głowie się nie mieści ile czasu można wybierac puder. 

I want to the beach! Shoot me a seat in the house. Sorry for such pictures. Standingbefore a mirror and taking pictures of herself is not a very creative way to show outfit.
But let's wait a little, because for now I am awfully lazy and sits at the computer all day.It's terrible, but no well. Maybe soon I will go somewhere eventually. I returned from shopping with my mother. Shopping with mom means dizziness. I spent an hour in theRossmann. The head does not fit, you can choose how much time the 
powder.

1 komentarz:

  1. śliczne zdjęcia;) zapraszam do mnie i zachęcam do obserwowania;*

    OdpowiedzUsuń