5.17.2012

Animal 
 
 
wszystkie zdjęcia były robione przez ostatnie 2 tygodnie.
Teraz chciałabym przejśc do tematu, który obiecałam. Mianowicie, mój aparat ; )


Mój aparat to Canon 1100d. Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego i wiem, że nie jest to najlepszy canon, ale idealnie pasuje do moich potrzeb. Zdjęcia robi człowiek, a nie aparat. Myślę, że Canon posiada najlepsze aparaty, ale lubię też sony. Najmniej przepadam za Nikonami. Według mnie są trochę "toporne", albo tylko mi się tak wydaje. I mam wrażenie ograniczenia, jakby menu posiadało tylko opcje ustawień aparatu (data, rozmiar zdjęcia itp.).
Pierwszym moim obiektywem jest Canon 18-55mm kit. Kupiłam go razem z aparatem i byłam zadowolona, bo nie wiedziałam, że inne obiektywy mają więcej możliwości. Generalnie chodziło o rozmycie tła i kolorystykę. 
Miesiąc temu (chyba) kupiłam obiektyw Sigma 70-300mm. Nie wyobrażam sobie bez niego pracy ; )
 
Do portretów na jednolitym tle, zdjęc w pomieszczeniach itp. używam dyfuzor na lampę.
Do zabawy z barwą kolorów polecam blendę. Wczoraj przyszła przesyłka z moją. Zobaczymy jak będzie w praktyce.

Jestem po testach kompetencji. Niby nic, a wiele koleżanek czuło się jakby pisały maturę. Cieszę się, że nie stresuję się tak jak one. Czekam na weekend, albo na jutro i nocne spacery. 
Na początku wakacji zamierzam zrobic sobie ombre, ale z różowym kolorem włosów. Ciekawe czy wyjdzie zamierzony efekt. Ale boję się, że moje włosy będą wyglądac na jedno wielkie siano. / I'm testing competencies. Maybe nothing, and many of my friends were writing feltlike a high school diploma. I'm glad I do not stress as they are. Waiting for the weekend, or on tomorrow and night walks.
At the beginning of the holidays I'm going to do the ombre, but with pink hair color.I wonder whether the intended result will come out. But I am afraid that my hair willlook like one big hay.


1 komentarz:

  1. definitely! I've followed you on google
    your blog is lovely by the way,waiting you on my blog xxx

    FashionSpot.ro

    OdpowiedzUsuń