1.14.2012

I'm so rundown.Mam dużo do zrobienia, ale odkładam wszystko. Teraz mam ferie. Nie ma mnie przez dwa tygodnie w domu. Jak wrócę zacznę skupiac się bardziej na celu bloga. Może zauważyliście, ale pokazuję tutaj raczej moją fotografię, która wnika we mnie do reszty. Chociaż dopiero się uczę. 
Teraz jest to moje hobby (kiedyś sposób na spędzanie wolnego czasu) i muszę trochę popracowac. W maju biorę udział w lokalnym konkursie "Mławskie Talenty". Strasznie trudny konkurs i mam wielkie obawy, ale tuż po feriach na korytarzu w mojej szkole zawisną zdjęcia mojego autorstwa. 10 z nich zostanie na zawsze jako dekoracja. 
Moda w dalszym ciągu jest dla mnie sposobem życia i codzienności. Nie znudzi mi się nigdy, ale teraz skupiam się na czymś innym. Dajcie mi te ferie, po feriach nakręcę vloga, którego już dawno obiecałam.

I have a lot to do, but I put everything. Now I have a holiday. I'm not here for two weeksat home. How do I get back I start to focus more on the blog. May have noticed, butrather show my photography here, which penetrates to the rest of me. Although still learning.
Now this is my hobby (once a way of spending free time) and I need a little work. In May I participate in a local contest "Mława Talents". Awfully tough competition and I have great concerns, but after feriach in the hallway at my school hang pictures of myauthorship. 10 of them will be forever as decoration.
Fashion continues to be my way of life and everyday life. Do not ever get tired of me, but now I focus on something else. Give me these free days, after feriach Vlog winds,which have long promised.2 komentarze:

  1. super telefon :O to jest Iphone ?

    OdpowiedzUsuń
  2. wyraźnie widac , że to samsung :)

    OdpowiedzUsuń