4.02.2012

Changes.przełom
[change]


Od dawna przeszukiwałam internet w poszukiwaniu ulepszenia mojej pasji. Wczoraj myśli przeszły w czyny i stało się. W środę powinnam zostać szczęśliwą posiadaczką Canona 1100d. Z jednej strony czuję motylki w brzuchu, skaczę z euforii jak małe dziecko. Z drugiej mam mętne myśli. Pierwsze kroku stawiałam wraz z aparatem cyfrowym sony, który mimo, że jest cyfrówką jest chyba najlepszym (dotychczas) aparatem w moim życiu. Minusów ma dużo, jednym z nich jest to, że nie da rady robić dobrych zdjęć w pomieszczeniach. 
Zobaczymy jak to będzie. Myślę, że rozwiąże się dużo moich problemów z blogiem, bo jak zauważyliście, nic nie piszę. Dosłownie. Blog jest zamknięty z powodu braku czasu, chęci i możliwości. Jedynie co starannie prowadzę to DeviantArt (po prawej stronie w linkach). 
Czekajcie na posta, który opublikuję zapewne w środę. 

It has long been searching the internet for improving my passion. Yesterday thoughtwent into action and it happened. On Wednesday I should be happy owner of a Canon 1100D. On the one hand I feel butterflies in my stomach, I jump from theeuphoria as a little child. On the other I have vague thoughts. The first step, I puttogether with Sony digital camera, which although is a digital camera is probably the best (so far) a camera in my life. Has many drawbacks, one of them is that thecouncil can not take good pictures indoors.
We'll see how it will be. I think that will solve a lot of my problems with a blog,because as you noticed, nothing I write. Literally. The blog is closed due to lack oftime, desire and opportunity. Only one run is carefully DeviantArt (on the right sidein the links).
Stay tuned for the post, which probably will publish on Wednesday.


2 komentarze:

  1. czekamy , czekamy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. ale Ci zazdroszczę, też chce <3!
    pozdrawiam i zapraszam na moje dwa KONKURSYY :)

    OdpowiedzUsuń