10.30.2011

Cause the hardest part of this is leaving you.


Dzień Dobry. Fajnie jest pisac drugi post w miesiącu. Przepraszam. Lekcje do 16. Zapłakane noce. Ciężkie dni. To tylko namiastka mojego życia. Jak widzicie na zdjęciach nie ma mnie (prócz przedostatniego). Postaram się poprawic, ale na razie jest zbyt ciężko. 
18 Października pożegnałam uczniów z Izraela. Moja koleżanka (Karen) była bardzo skryta i nieśmiała , ale była bardzo fajna i ładna (:D). Zdjęc jest mnóstwo, ale nie mam zamiaru was zanudzac. 18 Listopada wyjeżdżam do Izraela. Po powrocie na pewno dodam zdjęcia i nie będzie czym przynudzac, bo nie ma co ukrywac, że Izrael jednak ma swoje uroki. 


Good morning. It's fun to write the second post of the month. Sorry. Lessons to 16Crying nights. Severe days. It's just a substitute for my life. As you can see in the pictures is not me (except the penultimate). I will try to improve, but for now it is toohard.
Oct 18, students from Israel goodbye. My colleague (Karen) was very secretive and shy, but she was very nice and pretty (: D). MiniDV is a lot, but I'm not going to bore you with. Nov 18, leaving for Israel. After returning for sure I will add photos and will not be what przynudzac, because there is nothing to hide, but that Israel has itscharms.
7 komentarzy:

 1. Te zdjęcia są cudowne! Niestety z częstotliwością postów również mam mały problem - brak czasu doskwiera. Co do reszty - trzymaj się, mam nadzieję, że wkrótce będzie lepiej, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia!
  Miłego wyjazdu. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Izrael.. to dopiero będzie zdjęć!

  OdpowiedzUsuń
 4. oh, ładne zdjęcia - czuć jesień.

  + odp. nie, zdjęcie nie jest z WeHeartIt - to mój autoportret :)

  OdpowiedzUsuń
 5. i love all your photographs!! just followed you <3 love your blog~

  OdpowiedzUsuń
 6. wróciłam ;p
  jakiś blog na odczepke powstał ;D

  OdpowiedzUsuń