9.03.2011

Muse ♥Niegdyś na Demotywatorach widziałam obrazek przedstawiający paznokcie przyozdobione motywem biedronki. Dzisiaj przyszedł ten właściwy dzień i zaczęłam grzebac w kosmetyczce mamy w poszukiwaniu czerwonego, czarnego i białego lakieru. Biały okazał się mrzonką więc użyłam metalicznego, który od razu stał się moim jednym z najukochańszych. W pierwszej kolejności pokażę efekt mojej ciężkiej (!) pracy, następnie dodam kilka zdjęc, które powstały podczas zabawy lakierami, które zostawiły swoją okropną woń w moim pokoju. Fuuj. 


Once I saw a picture of your nails decorated with a ladybugtheme. Today came the right day and I began to slog through Toiletery we are in search of red, black and white paint. White was a dream so I used a metallic, who immediately became my one of the most beloved. First, I show the effect of my hard (!) Work, then I'll add some pictures, which were created while playinglacquers, which left its awful smell in my room. Yuck. 


Kilka osób pytało o vloga. Więc chcę wam powiedziec, że mam mętlik w głowie i kompletnie nie wiem co i jak zrobic. Powiedzcie mi, o czym chcielibyście żeby był ? //Several people have asked about the vlog. So I want to tell you that I am confusedand completely do not know how and what to do.Tell me what you want it to be?


Wy też kochacie nową Tolę ?  
FORMSPRING

13 komentarzy:

 1. paznokcie- biedronki , ciekawe ;D

  drawinggpin.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno można takie torby znaleźć na allegro :)
  Ja swoje szyję sama.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. ZAPRASZAM DO MNIE :) http://rosewear-look.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://linaange.blogspot.com/ STARAM SIĘ NIE PRZYNUDZAĆ - aczkolwiek wpadnij pokrytykować kiedy tylko chcesz!

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie :)
  zapraszam do mnie na konkurs, do wygrania żel oczyszczający firmy Avene.

  OdpowiedzUsuń
 6. gdzie kupiłaś i jakiej marki ten metaliczny lakier ? :>

  OdpowiedzUsuń
 7. Astor . Prawdopodobnie kupiony 8 lat temu ;>

  OdpowiedzUsuń
 8. genialny pomysl z biedronkowymi paznokciami! metaliczny rowniez wyglada super

  OdpowiedzUsuń