8.26.2011

Flowery


Moja pierwsza maxi dress . Mogłaby byc dłuższa . Górę zakryłam białym podkoszulkiem . Mam wrażenie , że czarno białe paski nie pasują do lekkich różowych kwiatów . Sukienka pochodzi z Japan Style , czekałam na nią miesiąc . W końcu przyszła . Moje także pierwsze w życiu koturny , pokazuję wam na tych zdjęciach . Chociaż nie widac ich w całości , to strasznie polecam wam te buty . Mają 10 cm , ale osoba , która nie ma problemów z doborem butów i wysokością powinna czuc się w nich wspaniale . Jedynym moim problemem jest reakcja środowiska Gimnazjum Katolickiego na moje kochane 10 cm . Pożyjemy zobaczymy .
Moja szafa w szybkim tempie się rozrasta i musiała przejśc metamorfozę . Chociaż powinna byc większa , ale staram się utrzymac w niej porządek :D
Masa nowych ciuchów zwaliła się na mnie odkąd ujrzałam kuriera , ale jak już wcześniej gdzieś wspominałam . Moje towarzystwo wyjechało na wakacje , więc istnieje samowyzwalacz , mama lub sześcioletnia siostra . Te trzy rzeczy równają się z niepowodzeniem .

My first maxi dress. It could be longer. Mount covered my white T-shirts. My impression is that black and white stripes do not match the light pink flowers.Dress Style comes from Japan, I was waiting for her month. In the end came.Also my first in my life Wedges, showing you the pictures. While there you can see them in full, you are terribly recommend these shoes. They are 10 cm, butthe person who has no problems with the selection of shoes, and height shouldfeel great in them. My only problem is the reaction of the Catholic Schoolenvironment for my little 10 cm. Wait-see.
My wardrobe is rapidly growing and had to go metamorphosis. Although itshould be bigger, but I try to keep order in it: D
Mass of new clothes fell on me since I saw the messenger, but as I mentionedearlier somewhere. My company went on vacation, so there is a self-timer,six-mom or sister. These three things are equal to the failure.
6 komentarzy:

 1. ja się zastanawiam nad kupnem kozaków na koturnie ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. ślicznie;]dziewczęco;]
  dziękuję za udział w moim konkursie;]

  OdpowiedzUsuń
 3. co wlosy <3 geniaalna ta kamizelka jeansowa;d

  zapraszam do obserwowania mojego bloga

  http://mademoiselle-kate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wykonuję nagłówki na zamówienie :)
  Napisz do mnie na maila.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 5. a mi się podobają te zdjęcia, takie artystyczne :)

  OdpowiedzUsuń